• Detail firmy

NÁBYTKOVÉ CENTRUM s.r.o.

Základní popis

Nová Česko-Německá firma nabízí velký výběr moderních kuchyní, asi 200 různých sedacích souprav, vestavěných stěn, jídelních koutů, matrací a doplňků pro každého a mnohem víc. Prodejní plocha nábytku je více jak 5000m2.

Adresa

Bělehradská 965/1
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29115329

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 540 216
E-mail: info@mobella.cz
WWW: www.mobella.cz

Kontaktní osoba

. Boldyšová - Jednatel

Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provádíme truhlářské a stolařské práce v Brně. Vyrábíme na zakázku nábytek všeho druhu včetně venkovních prvků, pergol, altánů a zahradních atrakcí pro děti. Používáme kvalitní materiály a máme šikovné řemeslníky.