• Detail firmy

Nábytek - TEP

Základní popis

Naše firma se zabývá prodejem interiérového nábytku. V naší nabídce naleznete sortiment : rustikální nábytek (komody, vitríny, skleníky knihovny, stoly, stolky, židle atd.), rohové kuchyňské sety, kuchyňské linky od návrhu až po montáž, stoly, židle.

Adresa

Sokolovská 151
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49504657

Výrobky, činnosti

Naše firma se zabývá prodejem interiérového nábytk

V naší nabídce naleznete sortiment : rustikální nábytek (komody, vitríny, skleníky knihovny, stoly, stolky, židle atd.), rohové kuchyňské sety...

Kontaktní údaje

Mobil: 605 283 550
E-mail: info@rustikalninabytek.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Pavlík - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.