• Detail firmy

Nábytek Šváb s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku, vestavěných skříní, kuchyní a interiérů. Nabízíme také velkoobchodní výrobu dveří na vestavěné skříně.

Adresa

Salmova 1743/18
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27619451

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku, skříní.

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku, vestavěných skříní, kuchyní a interiérů. Nabízíme také velkoobchodní výrobu dveří na vestavěné skříně.

Kontaktní údaje

E-mail: nabyteksvab@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šváb - Jednatel

Mobil: +420 603 856 173
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.