• Detail firmy

Nábytek Štuksa, spol. s r.o.

Základní popis

Zakázková a sériová výroba nábytku i ostatních dřevěných produktů. Specializace na vybavení kuchyní, ložnic, kanceláří a hotelů

Adresa

Slovanská 31/65
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27981274
DIČ:  CZ27981274

Výrobky, činnosti

Skříně

Specializace na vybavení kuchyní, ložnic, kanceláří a hotelů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 218 221
Mobil: +420 777 697 356
E-mail: stuksa@stuksa.cz
WWW: www.stuksa.cz

Kontaktní osoba

VÁCLAV ŠTUKSA - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.