• Detail firmy

Nábytek Říha, s.r.o.

Základní popis

Kvalita a moderní design. Máme širokou nabídku české i zahraniční výroby: Calligaris, Domark, Dřevotvar, Effezeta, Nadop, Polstrin, Hobis, Kořan, Santarossa, Uffix, Hund. Prodáváme sedací soupravy, křesla, židle, stoly, stolky, obývací stěny, atd.

Adresa

Sokolovská 1314/175
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62906810

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek, židle, manažerská křesla.

Kompletní profesionální poradenský servis od 3D vizualizace po realizaci. Zajistíme dopravu i montáž.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 310 147
Mobil: +420 602 245 858
E-mail: info@nabytekriha.cz
WWW: www.nabytekriha.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Říha - Jednatel

Mobil: +420 602 340 565
Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.