• Detail firmy

NÁBYTEK PEŠKA, s.r.o.

Základní popis

- obchod s kancelářským a bytovým nábytkem - výroba atypických kusů nábytku - kompletní vybavování interirérů - grafické návrhy a poradenská činnost

Adresa

Plzeň,Jižní Předměstí, U Trati 2081/61
330 08 Zruč - Senec

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25209132

Výrobky, činnosti

Nábytek, výroba

- obchod s kancelářským a bytovým nábytkem - výroba atypických kusů nábytku - kompletní vybavování interirérů - grafické návrhy a poradenská činnost

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 423 144
WWW: www.nabytek-peska.cz

Kontaktní osoba

Jiří Peška - Jednatel

Telefon: +420 377 423 144
Další firmy v oboru

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.