• Detail firmy

NÁBYTEK NA ROZCESTÍ s.r.o.

Základní popis

Prodáváme obývací nábytek stylový, moderní, sektorový i obývací stěny, čalouněné a kožené sedací soupravy, sedačky rohové i klasické, sektorové kuchyňské linky, z vlastní výroby nabízíme kuchyně na míru, skříně na míru, komody.

Adresa

Sokolovská 135
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29090211
DIČ:  CZ29090211
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Postele a ložnice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 449 531
Mobil: +420 777 657 539
E-mail: nabyteknarozcesti@seznam.cz
E-mail: info@nabyteknarozcesti.cz
WWW: www.nabyteknarozcesti.cz

Kontaktní osoba

Jan Macek - Jednatel

Lenka Jača Macková - Jednatel

Mobil: +420 777 657 539
Další firmy v oboru

IRIDIUM spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž kancelářského nábytku dle Vašich představ. Dodáváme sedací nábytek, vestavěné skříně, nábytek do komerčních prostor, kuchyňské linky, studovny, jídelny, ubytovací zařízení, hotely, bary, kantýny apod. Navrhujeme a realizujeme bytové interiéry na míru. Zajišťujeme vizualizace interiérů.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.