• Detail firmy

Nábytek-Bobík s.r.o.

Základní popis

Firma Nábytek Bobík se specializuje na výrobu nábytku pro všechny prostory a věkové generace. Dodávaný nábytek je vždy vyroben na míru zákazníkovy. Součástí našich služeb a cen výrobků je zákres, 3D návrh, doprava a montáž.

Adresa

Boršická 597
687 25 Hluk

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29185165
DIČ:  CZ29185165

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: info@nabytek-bobik.cz
WWW: www.nabytek-bobik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Trubačík - Jednatel

Mobil: +420 775 616 470
E-mail: info@nabytek-bobik.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.