• Detail firmy

Dagmar Arnoštová

Základní popis

Návrhy a prodej kuchyní, dětských, studentských a obývacích pokojů, kanceláří a vestavných skříní v 3D programu.

Adresa

Havlíčkova 878
468 51 Smržovka

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63132036
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrhy a prodej

Návrhy a prodej kuchyní, dětských, studentských a obývacích pokojů, kanceláří a vestavných skříní v 3D programu.

Kontaktní údaje

Telefon: 483 382 900
Mobil: 721 209 207
E-mail: nabytek.arnostova@seznam.cz
WWW: www.­nabytek-­arnostova.­cz

Kontaktní osoba

Dagmar Arnoštová - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.