• Detail firmy

NabyKont s.r.o.

Základní popis

Kuchyně šité na míru. Vyrábíme kuchyně moderní, klasické i rustikální. Dodáváme celkový bytový nábytek, vestavěné skříně, obýváky, ložnice, předsíně. Jsme také výrobci kanceláří. Nabízíme grafické návrhy a individuální přístup každému zákazníkovi.

Adresa

Nádražní 3784
430 03 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28288475

Výrobky, činnosti

Nabízíme grafické návrhy

a individuální přístup každému zákazníkovi.

Kontaktní údaje

E-mail: info@nabykont.cz
WWW: www.nabykont.cz

Kontaktní osoba

. Kontra - Jednatel

Mobil: 777 310 111
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).