• Detail firmy

NABI, s.r.o.

Základní popis

Bachovy esence a Schüsslerovy soli - pro děti, pro těhotné, pro nemocné, pro staré lidi, pro zvířata. Pro dobrý spánek, pro deprese, stres.

Adresa

Na Jihru 81/7
397 01 Pražské Předměstí

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26109964
DIČ:  CZ26109964

Výrobky, činnosti

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence, Bachovky, Bachova terapie.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bachovy-esence.com
WWW: www.bachovy-esence.com

Kontaktní osoba

Pavla Kukalová - Jednatel

Mobil: +420 724 821 700
E-mail: info@bachovy-esence.com
Další firmy v oboru

KovoS Czech, s.r.o.

Výroba, prodej, servis plastových a nerezových rehabilitačních van, hyperbarických komor a recyklačních zařízení na vodu. Dodáváme zdravotnickou techniku do lázeňských, wellness a rehabilitačních provozů.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.