• Detail firmy

N + S PHARM spol. s r.o.

Základní popis

LÉKÁRNA NAD KNÍŽECÍ nabízí kompletní sortiment lékárenského zboží a zdravotnických potřeb, léčebné kosmetiky La Roche a Vichy, zdravotní obuvi Santé a veterinárních léčiv.

Adresa

Kováků 1083/3
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25137298

Výrobky, činnosti

Léky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 564 219
Telefon: +420 251 564 217
E-mail: ad.knizeci@czn.cz
WWW: www.lekarny.zdravcentra.cz/nadknizeci

Kontaktní osoba

PharmDr. Hana Nárožná - Jednatel

PharmDr. Jaroslava Syslová - Jednatel

Další firmy v oboru

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.