• Detail firmy

N.MANNEN s.r.o.

Základní popis

Předností naší firmy je rozsáhlý vozový park, rychlost vyřízení objednávky, bezpečné přepravení na místo učení a výborný poměr cena/výkon.

Adresa

Na lysinách 457/20
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27727521

Výrobky, činnosti

VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 564 571 434
Fax: +420 564 571 433
E-mail: info@mannen.cz
WWW: www.autodoprava-mannen.cz

Kontaktní osoba

Pavel Karmazín - Jednatel

Mobil: +420 739 301 180
Další firmy v oboru

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!