• Detail firmy

N + H elektro s.r.o.

Základní popis

Elektrická požární signalizace, elektrická zabezpečovací signalizace, kamerové a docházkové systémy, elektroinstalace, místní rozhlas, hromosvod. Revize elektronické požární a zabezpečovací signalizace

Adresa

Benešovská 93
390 03 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28110129

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní osoba

Ladislav Nagy - Jednatel

Mobil: +420 602 438 434
E-mail: nh.elektro@cbox.cz

Karel Nejedlý - Technický ředitel

Mobil: +420 602 447 042

Tomáš Nagy, syn - Jednatel

Mobil: +420 606 383 563

Pobočky

Ladislav Nagy - N+H elektro
Benešovská 93
390 03 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.