• Detail firmy

myLIGHT s.r.o.

Základní popis

Světelné studio myLIGHT nabízí interiérové a exteriérové osvětlení. Výběr svítidel, technický návrh, vizualizaci, zajištění dodávky a montáže.

Adresa

Kšírova 701/255
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02025850
DIČ:  CZ02025850
  • Služby

Výrobky, činnosti

Světelné studio

Světelné studio myLIGHT nabízí širokou škálu interiérového a exteriérového osvětlení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mylight.cz
WWW: www.mylight.cz

Kontaktní osoba

Petr Sedláček - Jednatel

Mobil: +420 606 467 257
E-mail: info@mylight.cz

Michal Vodička - Jednatel

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.