• Detail firmy

Mykhailo Gaviak

Základní popis

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety 8 mm z borovice bez příměsí pojiv.

Adresa

Na Drážkách 942/4
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01492721

Výrobky, činnosti

Dřevěné pelety

Nabízíme dřevěné pelety. 8 mm pelety z borovice bez kůry, tmavé, bez kůry, jemně broušené a lisované pod velkým tlakem bez přídavku pojiv. Výhřevnost je 18,2 MJ/kg a zbytkový popel 0,85% hmotnostních.

Kontaktní údaje

E-mail: chmelikovakatka@seznam.cz
WWW: www.biodrevenepelety.cz/

Kontaktní osoba

Kateřina Havjak

Mobil: +420 737 887 733
E-mail: chmelikovakatka@seznam.cz

Mykhailo Gaviak - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.