• Detail firmy

MYDAI s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej nápojů pro dům, byt i kancelář. Rozvoz po Praze naší dopravou každý pracovní den. Nabízíme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, kávu, čaj, pivo, víno, cukr i mléko. Rychlé dodání, většina položek ihned skladem.

Adresa

Kupeckého 763
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60489979

Výrobky, činnosti

Nápoje

- prodej, rozvoz.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 202 458
E-mail: mydai@atlas.cz
E-mail: info@napoje-online.cz
E-mail: mydai@han.cz
WWW: www.han.cz/
WWW: www.napoje-online.cz

Kontaktní osoba

David Hanzal - Majitel

Mobil: +420 602 391 596
Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.