• Detail firmy

MYCAKE s.r.o.

Základní popis

Distribuce mraženého pečiva. Prodáváme šátečky, loupáky, celozrnné rohlíky, francouzské coissanty a bagety, belgické plundrové výrobky

Adresa

Češovská 1750/10
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24799246

Výrobky, činnosti

Distribuce mraženého pečiva.

Kontaktní údaje

WWW: www.mycake.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Grisa - Jednatel

Mobil: +420 603 888 024

Ladislav Míka - Jednatel

Mobil: +420 603 200 880
Další firmy v oboru

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Letňanské pekařství Oheim

Vyrábíme prvotřídní pečivo na zakázku z těch nejkvalitnějších surovin českého původu. Nabízíme výrobu běžného pečiva, sladkého pečiva, cukrářské výrobky, pečení chleba, svatební koláčky, chodské koláče, pečivo na rauty a svatby, celozrnné pečivo a také výrobky z listového těsta. Zajišťujeme pečení chleba kompletně na zakázku.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!