• Detail firmy

MY FLORIST s.r.o.

Základní popis

Našim cílem je poskytovat kvalitní floristické služby na vysoké úrovni jak pro soukromé tak i korporátní klienty, mít ke každému osobní přístup, a snažit se o to, aby naše práce dělala radost nejenom nám, ale i našim zákazníkům. I proto jsme zvolili symbolický název MY FLORIST.

Adresa

Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04185862

Výrobky, činnosti

květinářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 040 728
E-mail: myflorist@myflorist.cz
WWW: www.myflorist.cz/kontakt/

Kontaktní osoba

Katarína Burešová - Jednatel

Mobil: +420 732 447 647

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.