• Detail firmy

MVVS, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem modelářských spalovacích motorů včetně zajištění servisu. Nabízíme benzínové, žhavící a dieselové motory, elektromotory

Adresa

třída Kpt. Jaroše 1946/35
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41604369
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba modelářských motorů

Kontaktní osoba

Tomáš Kotrbatý - Jednatel

Mobil: +420 545 211 683
E-mail: mvvs@mvvs.cz
WWW: www.mvvs.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

ELTECO - UPS s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje dodávání systémů nepřetržitého napájení, záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů, stejnosměrných napájecích systémů a kogeneračních jednotek. Spolupracujeme s několika významnými světovými výrobci, které rovněž na českém trhu zastupujeme. Zajišťujeme služby již před samotným prodejem, ale také služby po prodeji, jako je kompletní servis.