• Detail firmy

MVTM s.r.o.

Základní popis

Online prodej chovateských potřeb pro psy, kočky, hospodářská zvířata, akvaristiku, teraristiku aj. Najdete zde krmivo, vitamínové přípravky, prostředky proti parazitům ad. Objednávat můžete sortiment od výrobců Acana, Brit, Eucanuba.

Adresa

Hodějice 339
684 01 Hodějice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29240255
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Chovatelské potřeby pro psy

Kompletní sortiment krmiva (granule, konzervy, vitamíny),pamlsky a odměny, hračky pro psy, vodítka, postroje a další potřebné vybavení pro Vašeho psa.

Kontaktní údaje

WWW: www.topchovatel.cz

Kontaktní osoba

Věra Kučerová - Jednatel

Telefon: +420 511 116 710
Mobil: +420 773 955 177
E-mail: obchod@topchovatel.cz
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.