• Detail firmy

MVM - Ryhos, s.r.o., organizační složka

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti stavebnictví se zaměřením na zateplovací systémy. Kompletní rekonstrukce bytových jednotek.

Adresa

Masarykovo nám. 166/12
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27299902

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb v oblasti stavebnictví se zaměř

Poskytování služeb v oblasti stavebnictví se zaměřením na zateplovací systémy. Kompletní rekonstrukce bytových jednotek.

Kontaktní údaje

Telefon: http://www.mv mry hos .eu
Mobil: 776 747 629
E-mail: mvmryhos@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavol Mariaš - Jednatel

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.