• Detail firmy

MV STAV CZ s.r.o.

Základní popis

Předmětem činnosti společnosti je kompletní bytová a průmyslová výstavba včetně zpracovnání projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení až po předání hotového díla s úspěšnou kolaudací.

Adresa

U Lesíka 1029/13
739 32 Vratimov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26799847
DIČ:  CZ26799847
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

- rekonstrukce a dílčí opravy, kompletní bytová a průmyslová výstavba včetně zpracovnání projektové dokumentace.

Kontaktní osoba

Vincent Maslík - Jednatel

Mobil: +420 603 441 405
Další firmy v oboru

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.