• Detail firmy

MV projekt spol. s r.o.

Základní popis

Projektová a poradenská činnost v oblasti vodohospodářských staveb, ekologických staveb a rekultivací.

Adresa

Kazín 769
155 31 Praha 5 - Lipence

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26137917
DIČ:  CZ26137917
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  9
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

Pracovníci firmy MV projekt spol. s r.o. mají značné zkušenosti z přípravy a realizace ekologických, vodohospodářských, inženýrských a dalších druhů staveb jak v České republice a bývalém Československu, tak v zahraničí.

Kontaktní údaje

WWW: mvprojekt-praha.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Valečka

Mobil: +420 737 333 382
E-mail: lukas.valecka@mvprojekt-praha.cz

Ing. Martin Valečka - Jednatel

Mobil: +420 604 239 702
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.