• Detail firmy

musli mix s.r.o.

Základní popis

Zelené potraviny, cereálie a müsli, doplňky pro sportovce.

Adresa

Loučky 112
783 14 Hlušovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28654552
DIČ:  CZ28654552

Výrobky, činnosti

Cereálie a müsli

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.andres@algae.cz
WWW: www.algae.cz

Kontaktní osoba

Pavel Andrés - Jednatel

Mobil: +420 605 139 459
E-mail: pavel.andres@algae.cz

Petra Böhme - Jednatel

Další firmy v oboru

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

DK MASS s.r.o

Produkujeme amarantový, brutnákový a chia olej, bezlepkové pečivo a bezlepkové cereálie a müsli. Vyberte si v e-shopu nebo nás navštivte v kamenné prodejně, která se nachází v Brně - Žebětíne. Nabízíme rovněž možnost dopravy zboží po Brně - pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!