• Detail firmy

Musil Stanislav, STM

Základní popis

Vývoj, konstrukce, výroba ve strojírenství, jednoúčelové stroje, automaty, formy pro lisování plastů.

Adresa

Hermannova 12/134
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62085247
DIČ:  CZ6407101723
Počet zaměstnanců:  10
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vývoj, konstrukce, výroba ve strojírenství

- jednoúčelové stroje, automaty, formy pro lisování plastů.

Kontaktní údaje

E-mail: stm.musil@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Musil - Majitel

Telefon: 548 531 423
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.