• Detail firmy

MURÜMEX s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na dřevostavby, rekonstrukce domů a kompletní truhlářskou výrobu. Firma disponuje skvěle vybavenou truhlárnou a profesionálním nářadím potřebným k provádění veškerých činností týkajících se dřevostaveb.

Adresa

náměstí Svobody 93/22
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29291801
DIČ:  CZ29291801
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- specializuje se na dřevostavby, rekonstrukce domů a kompletní truhlářskou výrobu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@murumex.cz
WWW: www.murumex.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Mužný - Jednatel

Mobil: +420 606 776 635
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.