• Detail firmy

MUR PORTANT s.r.o.

Základní popis

detektivní agentura - ostraha majetku, osob a staveb - sledování osob - získávání informací o fyzických a právnických osob - vymáhání pohledávek

Adresa

K Zeleným domkům 682/24a
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27609278
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 323 208
E-mail: murportant@seznam.cz
WWW: www.murportant.wbs.cz

Kontaktní osoba

Daniel Bartůněk

Mobil: +420 608 323 208

MIROSLAV PLOCEK - Jednatel

Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!