• Detail firmy

MÜNZCAFFE s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kávové automaty, automaty na teplé nápoje, automaty na kusové zboží, espresso kávovary, výdejníky vody a sodobary.

Adresa

Masná 27/9
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28297792
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a pronájem

Nabízíme kávové automaty, automaty na teplé nápoje, automaty na kusové zboží, espresso kávovary, výdejníky vody a sodobary.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 211 292
Mobil: +420 605 143 001
E-mail: burian@munzcaffe.cz
E-mail: munzcaffe@seznam.cz
WWW: www.munzcaffe.cz

Kontaktní osoba

Martin Burian - Jednatel

Mobil: +420 774 422 860

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Radek Kučera - Xcafe.cz

Zabýváme se dodávkou kávy, čajů, čokolád a doplňkového sortimentu do firem. Distribujeme kvalitní čerstvě praženou českou kávu, výborné čaje Biogena i belgickou čokoládu.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.