• Detail firmy

MultiSOFT - 2000, v.o.s.

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Dodávky hardwaru a kancelářského softwaru. Nabídka správy počítačových sítí.

Adresa

Hybešova 62/14
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26276208

Výrobky, činnosti

Dodávky hardwaru a kancelářského softwaru

Poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Dodávky hardwaru a kancelářského softwaru. Nabídka správy počítačových sítí.

Kontaktní osoba

Igor Fekete - Jednatel

Telefon: +420 519 412 902
Mobil: +420 602 736 259
E-mail: fekete@multisoft.cz
WWW: www.multisoft.cz
Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.