• Detail firmy

Müller a spol. s.r.o.

Základní popis

Prodej materiálu pro topení, voda, plyn, podlahové vytápění, kotle, solární systémy, radiátory, komínové systémy IMMERGAS, GIACOMINI, REHAU, SANITAS.

Adresa

Karla Čapka 19
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28737920

Výrobky, činnosti

Prodej materiálu pro topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 537 162
E-mail: vodochodska@mulleraspol.cz
WWW: www.mulleraspol.cz

Kontaktní osoba

Antonín Müller - Jednatel

Telefon: +420 417 570 207
E-mail: muller@mulleraspol.cz
Další firmy v oboru

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.