• Detail firmy

MUJTECHNIK, s.r.o.

Základní popis

Konstrukční a vývojová kancelář MUJTECHNIK, s.r.o.

Adresa

Kasárenská 4
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03069834
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb

technická řešení ve strojním, dřevozpracujícím a především potravinářském průmyslu.Jsme zakázková konstrukce, provádíme vývojové služby od fáze tvorby konceptu výrobku (stroje), přes fázi designu a detailního konstruování dílů a celků.

Kontaktní údaje

E-mail: stepan@mujtechnik.cz
WWW: www.mujtechnik.cz

Kontaktní osoba

ROBERT ŠTĚPÁN - Jednatel

Mobil: +420 606 938 831

HANA ŠTĚPÁNOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.