• Detail firmy

MÜHLHEIM CZ s.r.o.

Základní popis

Montáž a výroba ocelových konstrukcí. Nabízíme také realizace menšího rozsahu – výroba ocelových konstrukcí a jejich montáže, případně při realizaci větších celků zakázek dodavatelů formou subdodávky. Výroba potrubních dílů do síly 3mm

Adresa

Prusinovského 822
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27700895

Výrobky, činnosti

Montáž a výroba ocelových konstrukcí.

Montáž a výroba ocelových konstrukcí. Nabízíme také realizace menšího rozsahu – výroba ocelových konstrukcí a jejich montáže,

Kontaktní údaje

Mobil: 775 735 135
E-mail: info@muhlheim.cz
Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.