• Detail firmy

MUDr. Petr Háva, CSc.

Základní popis

Veřejná a sociální politika – zdravotní politika (podpora zdraví a veřejné zdravotnictví, tvorba a realizace zdravotní politiky), veřejná ekonomie, ekonomika zdraví, spravedlnost a etika v oblasti péče o zdraví

Adresa

Velenka 10
289 12 Velenka

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61299162

Výrobky, činnosti

Zprostředkovatelská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 568 319

Kontaktní osoba

MUDr. Petr Háva, CSc. - Majitel

Telefon: +420 251 080 452
E-mail: petr.hava@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.