• Detail firmy

MUDr. Jana Peková

Základní popis

PENSION SYLVA Nabízíme ubytování v 1-4 lůžkových pokojích vybavených renovovaným starožitným nábytkem s WC, koupelnou, televizí a lednicí.

Adresa

Zenklova 781/201
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18943373

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 680 015
E-mail: info@pensionsylva.cz
WWW: www.pensionsylva.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Jana Peková - Majitel

Mobil: +420 737 163 704

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.