• Detail firmy

MTM Stavby s.r.o.

Základní popis

Okna Čert nabízí značkové výrobky, vyrobené s nejvyšší pečlivostí z kvalitních materiálů, přinášející mnohé výhody a prospěch. Základním předpokladem nabízených řešení je dlouholeté spojení vysoké kvality, záruky bezpečí, ekonomického hospodaření energií a komfortně řešené obsluhy.

Adresa

Skotňa 37
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27793591

Výrobky, činnosti

Plastová okna

Kontaktní údaje

Mobil: 725 504 400

Kontaktní osoba

Tomáš Sedláček - Jednatel

Telefon: 558 111 888
E-mail: info@oknacert.cz

Martin Valíček - Jednatel

Telefon: 558 111 888
Další firmy v oboru

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.