• Detail firmy

MTbillboard v.o.s.

Základní popis

Nabízíme výrobu a umístění billboardů nebo velkoplošných reklam, včetně netradičních nosičů reklamy. Dále se zabýváme - grafické práce, grafika u tiskovin, tvorba loga a logotypů nebo zpracování grafiky pro www stránky, tvorba kvalitních www kampaní.

Adresa

Příborská 333
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28654099
DIČ:  CZ28654099
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba reklamních nosišů

Zabýváme se kompletní výrobou reklamních nosičů - zajištění tisku, výlep a pravidelná kontrola stavu reklamní plochy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 130 030
Mobil: +420 734 130 034
E-mail: info@mtbill.cz
E-mail: mtbillboard@gmail.com
WWW: www.mtbill.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.