• Detail firmy

MT-Factoring, družstvo

Základní popis

Privatizace, výkup, prodej a pronájem bytů a domů. Privatizace bytových domů v Brně a Praze. Poradenství zdarma při zakládání bytových družstev a společenství vlastníků. Poradenství zdarma při odkupu bytu do osobního vlastnictví.

Adresa

Trnkova 90
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25559362

Výrobky, činnosti

Byty, nemovitosti

Kontaktní údaje

E-mail: mtfactoring@seznam.cz
WWW: www.byty-privatizace.cz

Kontaktní osoba

Petr Fraj

Mobil: +420 777 804 095
E-mail: mtfactoring@seznam.cz

Ing. Gediminas Masteika - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.