• Detail firmy

MSV FUSEKOVI s.r.o.

Základní popis

Nabídka strojového vyšívání. Dodáváme trika, polokošile, mikiny, čepice, pracovní oděvy. Nabízíme kvalitní výšivky,zpracování loga v jakémkoli formátu

Adresa

Ke splavu 1240
738 02 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29457157
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Strojové vyšívání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 433 255
E-mail: msv@imsv.cz
WWW: www.imsv.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Fusek - Jednatel

Juraj Fusek - Jednatel

Mobil: +420 606 733 255

Marie Fuseková - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.