• Detail firmy

MS - Kabel, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a montážemi kabelových svazků.

Adresa

Dolecká 18
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28762991

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou a montážemi kabelových svazků.

Zabýváme se výrobou a montážemi kabelových svazků.

Kontaktní osoba

Milan Souček - Jednatel

Mobil: +420 604 276 851
E-mail: milan.soucek@mskabel.cz
WWW: www.mskabel.cz
Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.