• Detail firmy

MS CARGO, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Disponujeme dodávkami (8-10 palet), vozy s variabilní nakládací výškou a hydraulickým čelem, soupravou s MEGA návěsem vybaveným ADR. Dále zajišťujeme přepravu osob, odtah vozidel

Adresa

Na Bořích 405/34
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28045882

Výrobky, činnosti

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu.

Disponujeme dodávkami (8-10 palet), vozy s variabilní nakládací výškou a hydraulickým čelem, soupravou s MEGA návěsem vybaveným ADR.

Kontaktní údaje

E-mail: milan.sadilek@mscargo.cz
WWW: www.mscargo.cz

Kontaktní osoba

Milan Sadílek . - Jednatel

Mobil: 775 073 737
Další firmy v oboru

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.