• Detail firmy

MS BETON s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na betonové, anhydritové a průmyslové podlahy. Díky moderním technologiím jsme schopni zaručit vysokou kvalitu provedení. Zajišťujeme dopravu betonového potěru pomocí čerpadla hadicí na místo, kde bude prováděna realizace betonové podlahy.

Adresa

Soumarská 56
384 51 Volary

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88539717
DIČ:  CZ8306191641
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Betonové podlahy Prachatice

Zabýváme se realizací betonových podlah. Při realizaci betonové podlahy využíváme kvalitních certifikovaných materiálů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 872 799
E-mail: msbeton@seznam.cz
WWW: www.msbeton.cz

Kontaktní osoba

Michal Sládeček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.