• Detail firmy

MRŇKA a.s.

Základní popis

Vyrábíme a montujeme dřevěná okna a dveře, garážová vrata - sekční a klasická, kastlová okna, historická okna a dveře pro historické stavby, eurookna, oblouková okna s ohýbaným sklem, vitrážová okna, špaletová okna. Posuvné a nahrnovací systémy.

Adresa

Bídov 463
798 52 Konice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70274860
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  23
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 396 717
E-mail: mrnka@mrnka.cz
WWW: www.mrnka.cz

Kontaktní osoba

Bohumír Mrňka - Ředitel

Mobil: +420 603 455 549
E-mail: mrnka@mrnka.cz

Jan Mrňka ml. - Jednatel

Mobil: +420 603 455 568
Další firmy v oboru

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.