• Detail firmy

MPPD, s.r.o.

Základní popis

Provádíme klempířské, pokrývačské práce. Kompletní dodávka střech, prodej materiálu, rekonstrukce starých střech, montáž, lemování parapetů, atik, štítů, komínů. Vyrábíme atypické klempířské prvky dl. 3 m. Dodávka, montáž střešních oken ROTO a VELUX.

Adresa

Dělostřelecká 295
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27874401

Výrobky, činnosti

Provádíme klempířské, pokrývačské práce.

Provádíme klempířské, pokrývačské práce. Kompletní dodávka střech, prodej materiálu, rekonstrukce starých střech, montáž, lemování parapetů, atik.

Kontaktní údaje

E-mail: strechy.balonka@seznam.cz
E-shop: www.mppd.cz

Kontaktní osoba

Milan Špindler - Jednatel

Mobil: +420 603 526 506

Drahoslav Matyáš - Jednatel

Josef Pavlíček - Jednatel

Mobil: +420 732 563 664

Petr Krejčí - Jednatel

Pobočky

Josef Pavlíček
Háje 193
262 31 Bohostice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.