• Detail firmy

MPP KOVOPLAST s.r.o.

Základní popis

Výroba součástek pro elektrotechnický průmysl.

Adresa

Puklice 156
588 31 Puklice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29185831
DIČ:  CZ520721211
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba dílců na lisovacích a ohybacích automatech

Výroba na klikových lisech: ESSA 30,LEN40,25,10. Výroba + konstrukce nástrojů a přípravků. Řezání pasů na kotoučových nůžkách-Tech AG 3731,NOP 500/3.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 134 838
E-mail: milpech@volny.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Pech - Majitel

Další firmy v oboru

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Jaroslav Kounek, s.r.o. - Kovoobrábění

Věnujeme se kovovýrobě na CNC obráběcích strojích. Provádíme kovoobrábění na 5-ti vřetenových soustružnických automatech. Vyrábíme sériově, od 2000 ks - pouzdra, šroubení, duté šrouby, hrdla, čepy a mnoho dalšího.

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.