• Detail firmy

MPL SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej čistících prostředků, velkoobchod drogerie a papírenského zboží. Úklidové prostředky, prostředky na nádobí, odmašťovací prostředky na mytí strojů a příslušenství, mytí vlaků aj. dopravních prostředků, servošampon, mytí motorů...

Adresa

Tovární 605
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28922697
DIČ:  CZ28922697
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba čistících a odmašťovacích prostředků

- čistící a odmašťovací prostředky na mytí motorů, strojů, podlah

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 661 650
Fax: +420 581 661 650
E-mail: mplservis@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Běla Randusová - Jednatel

Mobil: +420 777 708 601

Petr Randus

Mobil: +420 777 708 604
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.