• Detail firmy

MPA Chrudim s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod, export, import: - lepící pásky polypropylenové a technické fa NAR - oboustranné lepící pásky - maskovací pásky - obalové folie a materiály pro obalovou techniku, karoserie, tiskaře, grafický průmysl, aranžéry

Adresa

Čáslavská 448
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27533492

Výrobky, činnosti

oboustranné lepící pásky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 315 843
Fax: +420 469 315 113
E-mail: info@mpachrudim.cz
WWW: www.mpachrudim.cz

Kontaktní osoba

Petr Meduna - Jednatel

Mobil: +420 603 181 477

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.

'' DANCZAR '' Cezary Jasiaczyk

Máme téměř 10 let zkušeností v oblasti výroby 3 a 5-vrstvou obalového cukrovinek, která se specializuje také při výkonu výrobků z kartonu, lepenky a papírových tašek s potiskem. Doporučujeme řešení plně organické, ozdobné kartonové krabice a tašky s potiskem, které poskytují dokonalou podporu různých reklamních kampaní.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.