• Detail firmy

MP TECH CB s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž ozdobných bran a plotů, různých druhů zábradlí, standardních bran, pletivových plotů, průmyslových vrat a bran, rolet.

Adresa

Tulipánová 272/8
373 71 Rudolfov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28121031

Výrobky, činnosti

ozdobné brany a ploty

Kontaktní údaje

E-mail: pajma@mptechcb.cz
WWW: www.mptechcb.cz

Kontaktní osoba

Bc. Martin Pajma - Jednatel

Mobil: +420 777 086 710

Bc. Zbyněk Paluska - Jednatel

Mobil: +420 777 876 870
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!