• Detail firmy

MP servis

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce a rekonstrukce domů: sádrokartony, zateplování budov, tesařské a pokrývačské práce, obklady a dlažby, voda, plyn, topení, elektroinstalace. Prodáváme a montujeme plastová okna Rehau, garážová vrata a žaluzie.

Adresa

nábřeží Hynka Šlosara 544/2
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71931988
DIČ:  CZ8108310628

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré stavební práce a rekonstrukce

domů: sádrokartony, zateplování budov, tesařské a pokrývačské práce, obklady a dlažby, voda, plyn,Provádíme veškeré stavební práce a rekonstrukce domů

Kontaktní údaje

E-mail: milanpiskacek@seznam.cz
WWW: www.mp-servis.cz

Kontaktní osoba

Milan Piskáček - Majitel

Mobil: 608 915 478

xxx Piskáčková - Majitel

Mobil: 608 115 478
Další firmy v oboru

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.