• Detail firmy

MP-elektroinstalace

Základní popis

Kompletní služby v oblasti elektroinstalací rodinných domů, bytů, kanceláří, menších průmyslových objektů, montáže hromosvodů, el.vytápění, revize, opravy starších el.instalací, instalace domácích telefonů, rozvody datové sítě a TV.

Adresa

44
683 01 Velešovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74579045

Výrobky, činnosti

montáže hromosvodů, el.vytápění

Kontaktní údaje

E-mail: prokop-elektro@centrum.cz
WWW: www.mp-elektroinstalace.cz

Kontaktní osoba

Miloš Prokop - Majitel

Telefon: 605 153 464
E-mail: prokop-elektro@centrum.cz
Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů